Ad  Unit
Ad  Unit
Ad  Unit
They work for YOU. See how they RANK.
Photo F

RANKED #533.

P.
Aguilar

(D)  CA-31st

Photo F

RANKED #532.

C.
Allred

(D)  TX-32nd

Photo F

RANKED #531.

C.
Axne

(D)  IA-3rd

Photo F

RANKED #530.

N.
Barragan

(D)  CA-44th

Photo F

RANKED #529.

D.
Beyer

(D)  VA-8th

Complete Listing

533. P. Aguilar (D) CA-31st F
532. C. Allred (D) TX-32nd F
531. C. Axne (D) IA-3rd F
530. N. Barragan (D) CA-44th F
529. D. Beyer (D) VA-8th F
528. C. Booker (D) NJ F
527. A. Brindisi (D) NY-22nd F
526. T. Carper (D) DE F
525. A. Carson (D) IN-7th F
524. E. Case (D) HI-1st F
523. S. Casten (D) IL-6th F
522. K. Clark (D) MA-5th F
521. C. Coons (D) DE F
520. L. Correa (D) CA-46th F
519. C. Cortez Masto (D) NV F
518. A. Craig (D) MN-2nd F
517. C. Crist (D) FL-13th F
516. J. Crow (D) CO-6th F
515. S. Davids (D) KS-3rd F
514. M. Dean (D) PA-4th F
513. V. Demings (D) FL-10th F
512. D. Dingell (D) MI-12th F
511. T. Duckworth (D) IL F
510. V. Escobar (D) TX-16th F
509. A. Espaillat (D) NY-13th F
508. D. Evans (D) PA-2nd F
507. L. Fletcher (D) TX-7th F
506. J. Garcia (D) IL-4th F
505. S. Garcia (D) TX-29th F
504. K. Gillibrand (D) NY F
503. J. Golden (D) ME-2nd F
502. J. Gomez (D) CA-34th F
501. V. Gonzalez (D) TX-15th F
500. J. Gottheimer (D) NJ-5th F
499. R. Grijalva (D) AZ-3rd F
498. D. Haaland (D) NM-1st F
497. J. Harder (D) CA-10th F
496. M. Hassan (D) NH F
495. J. Hayes (D) CT-5th F
494. K. Hill (D) CA-25th F
493. S. Horsford (D) NV-4th F
492. C. Houlahan (D) PA-6th F
491. S. Jackson Lee (D) TX-18th F
490. P. Jayapal (D) WA-7th F
489. R. Kelly (D) IL-2nd F
488. R. Khanna (D) CA-17th F
487. A. Kim (D) NJ-3rd F
486. A. King (I) ME F
485. A. Kirkpatrick (D) AZ-2nd F
484. C. Lamb (D) PA-17th F
483. B. Lawrence (D) MI-14th F
482. A. Lawson (D) FL-5th F
481. S. Lee (D) NV-3rd F
480. A. Levin (D) MI-9th F
479. M. Levin (D) CA-49th F
478. T. Lieu (D) CA-33rd F
477. E. Luria (D) VA-2nd F
476. T. Malinowski (D) NJ-7th F
475. E. Markey (D) MA F
474. B. Mast (R) FL-18th F
473. L. McBath (D) GA-6th F
472. D. McEachin (D) VA-4th F
471. J. Morelle (D) NY-25th F
470. S. Moulton (D) MA-6th F
469. S. Murphy (D) FL-7th F
468. J. Neguse (D) CO-2nd F
467. D. Norcross (D) NJ-1st F
466. T. O'Halleran (D) AZ-1st F
465. A. Ocasio-Cortez (D) NY-14th F
464. I. Omar (D) MN-5th F
463. J. Panetta (D) CA-20th F
462. C. Pappas (D) NH-1st F
461. D. Phillips (D) MN-3rd F
460. K. Porter (D) CA-45th F
459. A. Pressley (D) MA-7th F
458. M. Quigley (D) IL-5th F
457. J. Raskin (D) MD-8th F
456. K. Rice (D) NY-4th F
455. M. Romney (R) UT F
454. M. Scanlon (D) PA-5th F
453. B. Schneider (D) IL-10th F
452. K. Schrier (D) WA-8th F
451. M. Sherrill (D) NJ-11th F
450. K. Sinema (D) AZ F
449. E. Slotkin (D) MI-8th F
448. T. Smith (D) MN F
447. D. Soto (D) FL-9th F
446. A. Spanberger (D) VA-7th F
445. G. Stanton (D) AZ-9th F
444. H. Stevens (D) MI-11th F
443. T. Suozzi (D) NY-3rd F
442. N. Torres (D) CA-35th F
441. L. Trahan (D) MA-3rd F
440. D. Trone (D) MD-6th F
439. L. Underwood (D) IL-14th F
438. J. Van Drew (D) NJ-2nd F
437. C. Van Hollen (D) MD F
436. N. Velazquez (D) NY-7th F
435. J. Wexton (D) VA-10th F
434. S. Wild (D) PA-7th F
433. R. Tlaib (D) MI-13th F
432. M. Waters (D) CA-43rd F
431. F. Wilson (D) FL-24th F
430. E. Swalwell (D) CA-15th F
429. A. Schiff (D) CA-28th F
428. C. Schumer (D) NY F
427. E. Warren (D) MA F
426. R. Durbin (D) IL F
425. N. Pelosi (D) CA-12th F
424. L. Frankel (D) FL-21st F
423. B. Rush (D) IL-1st F
422. J. Shaheen (D) NH F
421. T. Baldwin (D) WI F
420. A. Brown (D) MD-4th F
419. H. Jeffries (D) NY-8th F
418. P. Leahy (D) VT F
417. G. Moore (D) WI-4th F
416. E. Cummings (D) MD-7th F
415. D. Wasserman Schultz (D) FL-23rd F
414. A. Hastings (D) FL-20th F
413. S. Hoyer (D) MD-5th F
412. T. Deutch (D) FL-22nd F
411. G. Meeks (D) NY-5th F
410. B. Schatz (D) HI F
409. D. Titus (D) NV-1st F
408. B. Pascrell (D) NJ-9th F
407. R. Krishnamoorthi (D) IL-8th F
406. M. Heinrich (D) NM F
405. J. Huffman (D) CA-2nd F
404. T. Kaine (D) VA F
403. J. Lewis (D) GA-5th F
402. L. Blunt Rochester (D) DE F
401. M. Hirono (D) HI F
400. S. Peters (D) CA-52nd F
399. R. Kind (D) WI-3rd F
398. D. Stabenow (D) MI F
397. J. Merkley (D) OR F
396. B. Thompson (D) MS-2nd F
395. E. Cleaver (D) MO-5th F
394. J. Nadler (D) NY-10th F
393. L. Sanchez (D) CA-38th F
392. J. McNerney (D) CA-9th F
391. S. Maloney (D) NY-18th F
390. D. Payne (D) NJ-10th F
389. J. Clyburn (D) SC-6th F
388. A. Smith (D) WA-9th F
387. J. Larson (D) CT-1st F
386. F. Pallone (D) NJ-6th F
385. D. Cicilline (D) RI-1st F
384. P. Welch (D) VT F
383. D. Davis (D) IL-7th F
382. D. Kildee (D) MI-5th F
381. E. Norton (D) DC F
380. C. Pingree (D) ME-1st F
379. K. Castor (D) FL-14th F
378. S. Carbajal (D) CA-24th F
377. Z. Lofgren (D) CA-19th F
376. A. Lowenthal (D) CA-47th F
375. R. Neal (D) MA-1st F
374. B. Scott (D) VA-3rd F
373. J. Schakowsky (D) IL-9th F
372. D. Feinstein (D) CA F
371. K. Bass (D) CA-37th F
370. R. Casey (D) PA F
369. J. McGovern (D) MA-2nd F
368. D. Scott (D) GA-13th F
367. M. Fudge (D) OH-11th F
366. S. Cohen (D) TN-9th F
365. P. DeFazio (D) OR-4th F
364. E. Johnson (D) TX-30th F
363. L. Roybal-Allard (D) CA-40th F
362. S. Bonamici (D) OR-1st F
361. D. Kilmer (D) WA-6th F
360. M. Takano (D) CA-41st F
359. H. Johnson (D) GA-4th F
358. D. DeGette (D) CO-1st F
357. Y. Clarke (D) NY-9th F
356. C. Richmond (D) LA-2nd F
355. J. Speier (D) CA-14th F
354. G. Napolitano (D) CA-32nd F
353. B. Lee (D) CA-13th F
352. A. Eshoo (D) CA-18th F
351. G. Peters (D) MI F
350. M. Cartwright (D) PA-17th F
349. J. Castro (D) TX-20th F
348. H. Heitkamp (D) ND F
347. M. Veasey (D) TX-33rd F
346. F. Vela Jr. (D) TX-34th F
345. C. Murphy (D) CT F
344. M. Bennet (D) CO F
343. G. Butterfield (D) NC-1st F
342. L. Doggett (D) TX-35th F
341. S. Whitehouse (D) RI F
340. R. Larsen (D) WA-2nd F
339. A. Sires (D) NJ-8th F
338. C. Maloney (D) NY-12th F
337. J. Brownley (D) CA-26th F
336. J. Courtney (D) CT-2nd F
335. A. Green (D) TX-9th F
334. R. Ruiz (D) CA-36th F
333. J. Chu (D) CA-27th F
332. M. Thompson (D) CA-5th F
331. R. Gallego (D) AZ-7th F
330. R. Blumenthal (D) CT F
329. B. McCollum (D) MN-4th F
328. B. Cardin (D) MD F
327. E. Blumenauer (D) OR-3rd F
326. R. DeLauro (D) CT-3rd F
325. J. Yarmuth (D) KY-3rd F
324. M. DeSaulnier (D) CA-11th F
323. J. Vargas (D) CA-51st F
322. B. Sherman (D) CA-30th F
321. P. Murray (D) WA F
320. B. Sanders (I) VT F
319. J. Sarbanes (D) MD-3rd F
318. S. Brown (D) OH F
317. J. Reed (D) RI F
316. M. Pocan (D) WI-2nd F
315. A. Bera (D) CA-7th F
314. S. DelBene (D) WA-1st F
313. D. Price (D) NC-4th F
312. C. Bustos (D) IL-17th F
311. A. Delgado (D) NY-19th F
310. G. Meng (D) NY-6th F
309. C. Ruppersberger (D) MD-2nd F
308. T. Sewell (D) AL-7th F
307. S. Bishop (D) GA-2nd F
306. A. Klobuchar (D) MN F
305. R. Menendez (D) NJ F
304. E. Perlmutter (D) CO-7th F
303. R. Wyden (D) OR F
302. T. Cardenas (D) CA-29th F
301. S. Collins (R) ME F
300. G. Connolly (D) VA-11th F
299. J. Himes (D) CT-4th F
298. J. Langevin (D) RI-2nd F
297. P. Tonko (D) NY-20th F
296. A. Kuster (D) NH-2nd F
295. M. Warner (D) VA F
294. K. Schrader (D) OR-5th F
293. M. Doyle (D) PA-14th F
292. B. Keating (D) MA-9th F
291. M. Cantwell (D) WA F
290. J. Tester (D) MT F
289. B. Coleman (D) NJ-12th F
288. H. Cuellar (D) TX-28th F
287. D. Matsui (D) CA-6th F
286. T. Ryan (D) OH-13th F
285. B. Higgins (D) NY-26th F
284. B. Boyle (D) PA-13th F
283. A. Adams (D) NC-12th F
282. J. Manchin (D) WV F
281. M. Kaptur (D) OH-9th F
280. J. Beatty (D) OH-3rd F
279. J. Costa (D) CA-16th F
278. B. Foster (D) IL-11th F
277. L. Murkowski (R) AK F
276. S. Lynch (D) MA-8th F
275. D. Bacon (R) NE-2nd F
274. J. Cooper (D) TN-5th F
273. B. Sasse (R) NE F
272. L. Graham (R) SC D-
271. L. Cheney (R) WY D-
270. C. Smith (R) NJ-4th D-
269. S. Womack (R) AR-3rd D-
268. T. Tillis (R) NC D-
267. S. Chabot (R) OH-1st D-
266. D. Newhouse (R) WA-4th D-
265. M. Diaz-Balart (R) FL-25th D-
264. B. Fitzpatrick (R) PA-8th D-
263. M. Braun (R) IN D
262. B. Carter (R) GA-1st D
261. M. Mullin (R) OK-2nd D
260. J. Lankford (R) OK D
259. D. Sullivan (R) AK D
258. J. Walorski (R) IN-2nd D
257. A. Scott (R) GA-8th D
256. S. Palazzo (R) MS-4th D+
255. A. Wagner (R) MO-2nd D+
254. S. Capito (R) WV D+
253. D. Perdue (R) GA D+
252. M. McConnell (R) KY D+
251. R. Fulcher (R) ID-1st D+
250. B. Loudermilk (R) GA-11th D+
249. D. Valadao (R) CA-21st D+
248. R. Portman (R) OH D+
247. J. Bergman (R) MI-1st D+
246. D. Ferguson (R) GA-3rd D+
245. T. Walberg (R) MI-7th D+
244. F. Upton (R) MI-6th D+
243. B. Corker (R) TN D+
242. M. Simpson (R) ID-2nd D+
241. P. Toomey (R) PA D+
240. A. Gonzalez (R) OH-16th C-
239. C. McMorris Rodgers (R) WA-5th C-
238. J. Isakson (R) GA C-
237. M. Rubio (R) FL C-
236. A. Kinzinger (R) IL-16th C-
235. J. Baird (R) IN-4th C-
234. J. Hice (R) GA-10th C-
233. S. Stivers (R) OH-15th C-
232. R. Wicker (R) MS C-
231. J. Duncan (R) SC-3rd C-
230. S. DesJarlais (R) TN-4th C-
229. B. Gibbs (R) OH-7th C-
228. R. Weber (R) TX-14th C-
227. J. Ernst (R) IA C-
226. V. Hartzler (R) MO-4th C-
225. R. Burr (R) NC C-
224. J. Barrasso (R) WY C
223. R. Crawford (R) AR-1st C
222. M. McCaul (R) TX-10th C
221. B. Wenstrup (R) OH-2nd C
220. H. Rogers (R) KY-5th C
219. R. Williams (R) TX-25th C
218. V. Foxx (R) NC-5th C
217. M. Crapo (R) ID C
216. K. Granger (R) TX-12th C
215. J. Smith (R) MO-8th C
214. T. Cole (R) OK-4th C
213. M. Turner (R) OH-10th C
212. T. Burchett (R) TN-2nd C
211. R. Davis (R) IL-13th C
210. T. Reed (R) NY-23rd C
209. M. Rogers (R) AL-3rd C
208. B. Steil (R) WI-1st C
207. C. Grassley (R) IA C
206. J. Cornyn (R) TX C
205. S. Daines (R) MT C
204. J. Risch (R) ID C
203. R. Aderholt (R) AL-4th C
202. D. Joyce (R) OH-14th C
201. C. Stewart (R) UT-2nd C
200. R. Shelby (R) AL C
199. G. Bilirakis (R) FL-12th C
198. K. Brady (R) TX-8th C
197. K. Armstrong (R) ND-1st C+
196. M. Rounds (R) SD C+
195. P. Gosar (R) AZ-4th C+
194. J. Moran (R) KS C+
193. K. Calvert (R) CA-42nd C+
192. M. Bost (R) IL-12th C+
191. D. Young (R) AK C+
190. B. Long (R) MO-7th C+
189. K. McCarthy (R) CA-23rd C+
188. J. Arrington (R) TX-19th C+
187. J. Hawley (R) MO C+
186. D. Johnson (R) SD-1st C+
185. P. Stauber (R) MN-8th C+
184. R. Blunt (R) MO C+
183. J. Hoeven (R) ND C+
182. T. Balderson (R) OH-12th C+
181. L. Bucshon (R) IN-8th C+
180. J. Katko (R) NY-24th C+
179. G. Thompson (R) PA-5th C+
178. F. Lucas (R) OK-3rd C+
177. C. Miller (R) WV-3rd B-
176. D. McKinley (R) WV-1st B-
175. R. Latta (R) OH-5th B-
174. P. McHenry (R) NC-10th B-
173. J. Fortenberry (R) NE-1st B-
172. T. Cotton (R) AR B-
171. J. Thune (R) SD B-
170. T. Rice (R) SC-7th B-
169. S. Graves (R) MO-6th B-
168. M. Amodei (R) NV-2nd B-
167. M. Gallagher (R) WI-8th B-
166. L. Zeldin (R) NY-1st B-
165. D. LaMalfa (R) CA-1st B
164. J. Inhofe (R) OK B
163. R. Estes (R) KS-4th B
162. B. Johnson (R) OH-6th B
161. W. Cassidy (R) LA B
160. M. Griffith (R) VA-9th B
159. T. Emmer (R) MN-6th B
158. B. Babin (R) TX-36th B
157. B. Luetkemeyer (R) MO-3rd B
156. B. Guthrie (R) KY-2nd B
155. V. Buchanan (R) FL-16th B
154. S. Duffy (R) WI-7th B
153. M. Burgess (R) TX-26th B
152. R. Abraham (R) LA-5th B
151. J. Banks (R) IN-3rd B
150. M. Brooks (R) AL-5th B
149. C. Fleischmann (R) TN-3rd B
148. J. Hagedorn (R) MN-1st B
147. J. Herrera Beutler (R) WA-3rd B
146. F. Hill (R) AR-2nd B
145. M. Lee (R) UT B
144. A. Smith (R) NE-3rd B
143. R. Wright (R) TX-6th B
142. D. Heller (R) NV B
141. R. Wittman (R) VA-1st B
140. D. Schweikert (R) AZ-6th B
139. D. Issa (R) CA-50th B
138. C. Collins (R) NY-27th B
137. J. Boozman (R) AR B
136. M. Kelly (R) PA-3rd B
135. R. Paul (R) KY B
134. D. Fischer (R) NE B
133. D. LaHood (R) IL-18th B+
132. S. Scalise (R) LA-1st B+
131. T. Budd (R) NC-13th B+
130. W. Davidson (R) OH-8th B+
129. D. Lamborn (R) CO-5th B+
128. R. Hudson (R) NC-8th B+
127. B. Westerman (R) AR-4th B+
126. S. Perry (R) PA-4th B+
125. A. Barr (R) KY-6th B+
124. G. Graves (R) LA-6th B+
123. D. Rouzer (R) NC-7th B+
122. V. Taylor (R) TX-3rd B+
121. D. Nunes (R) CA-22nd B+
120. R. Johnson (R) WI B+
119. A. Biggs (R) AZ-5th B+
118. T. Young (R) IN B+
117. T. Massie (R) KY-4th B+
116. J. Carter (R) TX-31st B+
115. M. Waltz (R) FL-6th B+
114. A. Harris (R) MD-1st B+
113. T. Cruz (R) TX B+
112. C. Higgins (R) LA-3rd A-
111. T. Kelly (R) MS-1st A-
110. B. Huizenga (R) MI-2nd A-
109. J. Jordan (R) OH-4th A-
108. T. Scott (R) SC A-
107. E. Stefanik (R) NY-21st A-
106. T. McClintock (R) CA-4th A-
105. D. Meuser (R) PA-9th A-
104. J. Moolenaar (R) MI-4th A-
103. L. Gohmert (R) TX-1st A-
102. J. Wilson (R) SC-2nd A-
101. K. Buck (R) CO-4th A-
100. G. Palmer (R) AL-6th A-
99. M. Gaetz (R) FL-1st A-
98. J. Joyce (R) PA-13th A-
97. J. Kennedy (R) LA A-
96. R. Norman (R) SC-5th A-
95. L. Smucker (R) PA-16th A-
94. G. Reschenthaler (R) PA-14th A-
93. J. Comer (R) KY-1st A
92. N. Dunn (R) FL-2nd A
91. B. Posey (R) FL-8th A
90. G. Grothman (R) WI-6th A
89. A. Mooney (R) WV-2nd A
88. R. Scott (R) FL A
87. B. Cline (R) VA-6th A
86. M. Cloud (R) TX-27th A
85. D. Crenshaw (R) TX-2nd A
84. J. Curtis (R) UT-3rd A
83. L. Gooden (R) TX-5th A
82. M. Green (R) TN-7th A
81. M. Guest (R) MS-3rd A
80. K. Hern (R) OK-1st A
79. T. Hollingsworth (R) IN-9th A
78. C. Hyde-Smith (R) MS A
77. M. Johnson (R) LA-4th A
76. D. Kustoff (R) TN-8th A
75. D. Lesko (R) AZ-8th A
74. M. McSally (R) AZ A
73. G. Pence (R) IN-6th A
72. J. Rose (R) TN-6th A
71. C. Roy (R) TX-21st A
70. J. Rutherford (R) FL-4th A
69. G. Steube (R) FL-17th A
68. W. Timmons (R) SC-4th A
67. D. Webster (R) FL-11th A
66. J. Auchincloss (D) MA-4th No Grade
65. C. Bentz (R) OR-2nd No Grade
64. S. Bice (R) OK-5th No Grade
63. L. Boebert (R) CO-3rd No Grade
62. C. Bourdeaux (D) GA-7th No Grade
61. J. Bowman (D) NY-16th No Grade
60. C. Bush (D) MO-1st No Grade
59. K. Cammack (R) FL-3rd No Grade
58. J. Carl (R) AL-1st No Grade
57. M. Cawthorn (R) NC-11th No Grade
56. A. Clyde (R) GA-9th No Grade
55. B. Donalds (R) FL-19th No Grade
54. P. Fallon (R) TX-4th No Grade
53. R. Feenstra (R) IA-4th No Grade
52. T. Fernandez (D) NM-3rd No Grade
51. M. Fischbach (R) MN-7th No Grade
50. S. Fitzgerald (R) WI-5th No Grade
49. S. Franklin (R) FL-15th No Grade
48. A. Garbarino (R) NY-2nd No Grade
47. C. Gimenez (R) FL-26th No Grade
46. T. Gonzales (R) TX-23rd No Grade
45. B. Good (R) VA-5th No Grade
44. M. Greene (R) GA-14th No Grade
43. B. Hagerty (R) TN No Grade
42. D. Harshbarger (R) TN-1st No Grade
41. Y. Herrell (R) NM-2nd No Grade
40. J. Hickenlooper (D) CO No Grade
39. A. Hinson (R) IA-1st No Grade
38. R. Jackson (R) TX-13th No Grade
37. S. Jacobs (D) CA-53rd No Grade
36. M. Jones (D) NY-17th No Grade
35. K. Kahele (D) HI-2nd No Grade
34. Y. Kim (R) CA-39th No Grade
33. J. LaTurner (R) KS-2nd No Grade
32. B. Lujan (D) NM No Grade
31. C. Lummis (R) WY No Grade
30. N. Mace (R) SC-1st No Grade
29. N. Malliotakis (R) NY-11th No Grade
28. T. Mann (R) KS-1st No Grade
27. K. Manning (D) NC-6th No Grade
26. R. Marshall (R) KS No Grade
25. L. McClain (R) MI-10th No Grade
24. P. Meijer (R) MI-3rd No Grade
23. M. Miller (R) IL-15th No Grade
22. M. Miller-Meeks (R) IA-2nd No Grade
21. B. Moore (R) AL-2nd No Grade
20. B. Moore (R) UT-1st No Grade
19. F. Mrvan (D) IN-1st No Grade
18. T. Nehls (R) TX-22nd No Grade
17. M. Newman (D) IL-3rd No Grade
16. J. Obernolte (R) CA-8th No Grade
15. B. Owens (R) UT-4th No Grade
14. A. Padilla (D) CA No Grade
13. P. Pfluger (R) TX-11th No Grade
12. A. Pluger (R) TX-11th No Grade
11. M. Rosendale (R) MT No Grade
10. D. Ross (D) NC-2nd No Grade
9. M. Salazar (R) FL-27th No Grade
8. P. Sessions (R) TX-17th No Grade
7. V. Spartz (R) IN-5th No Grade
6. M. Steel (R) CA-48th No Grade
5. M. Strickland (D) WA-10th No Grade
4. R. Torres (D) NY-15th No Grade
3. T. Tuberville (R) AL No Grade
2. B. Van Duyne (R) TX-24th No Grade
1. N. Williams (D) GA-5th No Grade